21 lipca 2020

Miło nam poinformować, że się dla Państwa, naszych pacjentów, zmieniamy! Podwyższamy standardy gabinetów, ulepszamy przychodnie, a sami nieustannie się szkolimy! Rozumiejąc wymagania czasów: że wygląd ma znaczenie, że „jak Cię widzą, tak Cię piszą”, zadbaliśmy o wizualną stronę naszych wnętrz. Nasze gabinety pachną świeżością! Odnowione, ładne, komfortowe, wszystko dla Państwa wygody!

 

Już od progu witają Państwa nasze uśmiechnięte, pomocne Panie rejestratorki! Są naszą wizytówką, a wiemy, że pierwsze wrażenie jest ważne! Czy odbierają Państwa telefony, umawiają wizyty, potwierdzają je, czy witają w naszych progach, zawsze z dobrym słowem, zawsze z uśmiechem, gotowe do pomocy! Niektóre dni potrafią być wyzwaniem! Mnóstwo spraw trzeba załatwić „na wczoraj”, problemy mnożą się jak grzyby po deszczu, więc tym bardziej doceniamy pracę Pań, które nad wszystkim czuwają i potrafią opanować każdą sytuację! Państwa komentarze na naszym profilu FB świadczą, że to nie tylko nasza subiektywna ocena, ale że pacjenci również doceniają ich codzienną pracę!

Rzecz jasna nadal stawiamy na profesjonalizm w leczeniu, przyjazny kontakt z pacjentem i dyspozycyjność. Na indywidualne podejście do pacjenta i stałe podwyższanie naszych kompetencji. Wierzymy, że powierzenie zdrowia swojego i najbliższych w ręce jednej przychodni jest bardzo dobrym rozwiązaniem, bo z perspektywy długoletniej znajomości lekarz rodzinny jest w stanie postawić właściwą diagnozę szybciej, potrafi dostrzec rodzinne obciążenia, lub skłonności do pewnych schorzeń i wdrożyć właściwą profilaktykę, lub podjąć szybkie leczenie. Szybszej diagnostyce służą również nasze nowe gabinety. Sprzęt, w który zaopatrzyliśmy między innymi poradnię ginekologiczną, jest dedykowany wczesnej diagnostyce w chorobach nowotworowych narządów płciowych, a jak wiadomo to najczęściej występujące przypadki nowotworu u kobiet (uwzględniając w tym raka piersi). Szybkie rozpoznanie i rozpoczęcie leczenia daje duże szanse na pokonanie choroby, więc zależy nam na tym, by nasze pacjentki mogły już podczas rutynowych wizyt kontrolować zdrowie pod kątem ewentualnych zmian nowotworowych. Próbujemy zmienić nastawienie pacjentów do badań: niech będą regularnym zwyczajem, a nie podyktowane już niepokojącymi objawami. Skoro co roku jesteśmy w stanie przebadać i sprawdzić pod względem technicznym nasz samochód, dlaczego nie robimy tego z własnym organizmem? Pamiętajmy: regularne wizyty kontrolne to nie przejaw ani hipochondrii, ani przeczulenia na własnym punkcie, tylko odpowiedzialności za życie własne i rodziny!