Pediatra

Pediatria to dziedzina medycyny zajmująca się chorobami dzieci do lat 18,  opieką nad nimi i ich rozwojem. Za ojca pediatrii uznaje się Abrahama Jacobiego.

Jako rodzice wiemy, jak ważna jest opieka nad naszymi pociechami. Żadna dolegliwość nie powinna przez nas być lekceważona. Opieka medyczna nad dziećmi to nie tylko leczenie chorób, ale także bardzo rozbudowany proces profilaktyki i monitorowania rozwoju.

 

Oddzielna poradnia dla zdrowych i chorych dzieci

Nasza poradnia, co nas wyróżnia, posiada oddzielne pomieszczenia dla dzieci zdrowych i dla dzieci chorych. W praktyce, oznacza to, że przychodząc do nas z dziećmi na wizyty kontrolne, czy bilanse, nie zetkniecie się Państwo z dziećmi, które cierpią na choroby wirusowe lub zakaźne.

 

Specjalne podejście do maluchów

Wizyta u pediatry jest stresująca nie tylko dla rodzica, który  troszczy się o zdrowie swojej pociechy, ale także dla samego małego pacjenta. Nasi pediatrzy dobrze o tym wiedza, stąd ich specjalne podejście do maluchów. Każdy pacjent jest u nas dzielnym pacjentem, wychodzi z uśmiechniętą buzią, no i oczywiście z naklejką.