Poradnia POŁOŻNICZO – GINEKOLOGICZNA

W naszej poradni zajmujemy się w holistyczny sposób zdrowiem narządów rodnych kobiet, a także tak ważną w Waszym życiu profilaktyką.
Nasze Pacjentki mogą liczyć przede wszystkim na specjalistyczną diagnostykę, komfortowe warunki podczas konsultacji, odpowiednią opiekę, zarówno przed zabiegami, podczas kwalifikacji do nich jak i po zakończeniu leczenia szpitalnego.

W poradni położniczo-ginekologicznej odbywają się:

  • konsultacje,
  • badania,
  • leczenie ambulatoryjne,
  • badania profilaktyczne

W ramach badań wykonywane są przede wszystkim:

  • cytologia – czyli badanie profilaktyczne, pozwalające na wczesne wykrycie stanów zapalnych oraz komórek rakowych. Badanie polega na pobraniu z szyjki macicy komórek nabłonka, a następnie ocenę materiału z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu specjalistycznego. Badanie jest bezbolesne, dlatego tym bardziej zachęcamy wszystkie nasze Pacjentki, aby wykonywały je regularnie, minimum 1 raz w roku. Jeżeli zwlekałaś z decyzją, to dziś wykonaj do nas telefon i umów się na konsultację. Nie obawiaj się, wczesna diagnoza sprawia, że nawet poważna jednostka chorobowa daje zdecydowanie największe szanse na wyleczenie.
  • USG – badanie, którego celem jest ocena budowy narządu rodnego oraz błony śluzowej jamy miednicy. Podobnie jak cytologia, jest to badanie całkowicie bezbolesne i bezpieczne. Wykonywane jest profilaktycznie, bądź w niepokojących sytuacjach, takich jak np. krwawienie z dróg rodnych, nieregularne miesiączkowanie, bóle podbrzusza, obecność polipów, przerostów, mięśniaków, czy policystycznych jajników.
    USG jest także wykonywane w ciąży, aby ocenić prawidłowy jej przebieg.

Zapraszamy serdecznie Panie zarówno w wieku rozrodczym, jak i dojrzałe kobiety, które często mają błędne przekonanie, że nie wymagają już opieki ze strony lekarza ginekologa. Zaufaj naszej Poradni, którą pokochały całe Rodziny!

Poradnię prowadzi Lek. Tadeusz Doliński