23 grudnia 2019

Wszystkim naszym Mały i Dużym Pacjentom pragniemy złożyć najlepsze życzenia. Zdrowych, spokojnych i pełnych rodzinnego ciepła Świąt Bożego Narodzenia oraz dalszych sukcesów w nadchodzącym Nowym Roku. A dla najmłodszych mnóstwo wrażeń i wspaniałych prezentów.

Niestety Święta często kojarzą się nam nie tylko z przyjemnym czasem, spędzonym z najbliższymi, na których tak wielu z nas czeka z utęsknieniem, ale również ze stresem: przygotowaniami, poszukiwaniem prezentów w zatłoczonych sklepach, martwieniem się, czy kurier zdąży na czas.

Pamiętajcie jednak o tym, by nie popadać w świąteczne „szaleństwo”.

Jeżeli brakuje Wam spokojnego świątecznego Klimatu, zapraszamy do naszej Przychodni. Mamy tutaj choinkę, stroiki, kolorowe bombki, lampki oraz inne dekoracje świąteczne – wszytko, abyście mogli poczuć się u nas jak w domu. Taki klimat z pewnością doda wam optymizmu, a to pozytywnie wpłynie nie tylko na wasz nastrój, ale również zdecydowanie przyśpieszy powrót do zdrowia.

Pamiętajcie, że 24.12 JESTEŚMY OTWARCI. Przychodnię św. Jana możecie odwiedzić do godziny 15:00. Jednocześnie informujemy, że w okresie 25-26.12 oraz 01.01.2020 nasza Przychodnia będzie zamknięta.